Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Asystenta Koordynatora Projektu
w wymiarze ½ etatu

OPIS STANOWISKA:

- wsparcie koordynatora w działaniach związanych z realizacją projektu
- prace biurowe
- kontakt z podwykonawcami
- prowadzenie strony www i FB projektu

WYMAGANIA:

- komunikatywność, otwartość, chęć uczenia się nowych rzeczy
- zdolności organizacyjne (konieczna jest umiejętność prowadzenia w jednym momencie wielu wątków)
- umiejętność pisania tekstów na stronę, przygotowywania wiadomości na FB („lekkie pióro”)
- bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
- znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (minimum B1)
- gotowość do wyjazdów
- prawo jazdy kat. B (czynny kierowca)

Dodatkowym atutem będą zainteresowania związane z tematyką ochrony środowiska.

OFERUJEMY:

- pracę w organizacji pozarządowej o ugruntowanej pozycji
- pracę w dynamicznym, energetycznym zespole
- elastyczny czas pracy w wymiarze ½ etatu
- umowę o pracę na okres próbny z możliwością przedłużenia i zwiększenia wymiaru etatu

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji do dnia 10 września 2017 roku na adres:

W aplikacji prosimy zawrzeć sformułowanie: „Wyrażam zgodę na przetworzeniemoich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)”

Centrum UNEP/GRID-Warszawa od 26 lat realizuje w Polsce misję Programu Narodów Zjednoczonych ds. Środowiska (UNEP), działając na rzecz zrównoważonego rozwoju. Wspieramy właściwe zarządzanie środowiskiem i ochronę różnorodności biologicznej. Propagujemy postawę odpowiedzialności za środowisko w społeczeństwie i w biznesie. Specjalizujemy się w pozyskiwaniu, przetwarzaniu i udostępnianiu informacji o środowisku oraz upowszechnianiu zastosowań nowoczesnych technologii informacyjnych, w tym systemów informacji geograficznej (GIS) i technologii satelitarnych. Centrum UNEP/GRID-Warszawa, jest również jednym z głównych partnerów społecznych w procesie wdrażania Konwencji Karpackiej w Polsce.