Rozpoczynamy nabór do 3. edycji programu Climate Leadership, którego organizatorem jest Centrum UNEP/GRID-Warszawa. Inicjatywa ma na celu budowanie społeczności liderów realnej zmiany w biznesie na rzecz neutralności klimatycznej i zrównoważonego rozwoju. To pierwszy tego typu program w Polsce, podczas którego uczestnicy współpracują z ponad setką niezależnych ekspertów oraz zewnętrznych instytucji, dążąc tym samym do osiągnięcia postawionych celów klimatycznych. Najbliższa edycja przyniesie nowe formy współpracy, jak i jeszcze szersze grono wartościowych ekspertów.

W dotychczasowych dwóch edycjach wzięły udział 23 firmy. Razem z ekspertami, przedstawicielami ministerstw, samorządów i jednostek badawczych, wypracowały rozwiązania, które wpłynęły na neutralizację szkodliwego wpływu biznesu na środowisko. Tym samym, zwiększyły swoją innowacyjność i przewagę konkurencyjną. Dołączając do społeczności programu Climate Leadership uczestnicy zyskują realne wsparcie w dążeniu do realizacji założonych celów i neutralności klimatycznej.

Program Climate Leadership to społeczność liderów zmian. Czekamy na kolejne firmy, które chcą rozwijać się w zrównoważony sposób.

Zobowiązania klimatyczne złożone przez wszystkich uczestników dostępne są na stronie internetowej, w zakładce: https://climateleadership.pl/uczestnicy.

 

 

Dowiedz się więcej:

Michał Purol

Koordynator programu Climate Leadrship

tel. + 48 608 411 486

mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.