GoResponsible i Centrum UNEP/GRID-Warszawa zapraszają na wydarzenie, w trakcie którego omawiany będzie wpływ stanu środowiska na warunki prowadzenia biznesu.

Uczestnicy wydarzenia, które odbędzie się 19 listopada, będą mogli poszerzyć swoją wiedzę z zakresu kryzysu klimatycznego oraz odpowiedzi na związane z nim wyzwania, takich jak Europejski Zielony Ład. 

Prowadzący spotkanie – prezes zarządu GoResponsible, Przemysław Oczyp, oraz specjalista Centrum UNEP/GRID-Warszawa ds. zrównoważonego rozwoju, Bartłomiej Kozek – zaprezentują również podstawy wiedzy o tworzeniu analiz scenariuszowych i ryzyk związanych z klimatem, a także dobre praktyki, realizowane już dziś przez biznes. 

Obok prezentacji istotnym elementem wydarzenia, odbywającego się w formule internetowej, będzie również część warsztatowa, w trakcie której osoby uczestniczące w spotkaniu będą wykorzystywać zdobytą wiedzę w praktyce. 

Spotkanie realizowane będzie w ramach cykli Akademia ESG (GoResponsible) oraz Climate Conversations (Centrum UNEP/GRID-Warszawa).