W tym roku rozpoczęliśmy cykl spotkań poświęconych gospodarce o obiegu zamkniętym. Podczas grudniowych warsztatów porozmawiamy o pieniądzach w Circular Economy.

Ostatnie w tym roku warsztaty z cyklu „Circular Economy – zamykamy obieg!” zaplanowane są na 12 grudnia. Tematem przewodnim spotkania będą kwestie związane z finansowaniem nowego systemu gospodarki odpadami. Porozmawiamy o oczekiwaniach poszczególnych uczestników systemu i o obszarach wymagających dialogu z interesariuszami.

Liczba miejsc na warsztatach jest ograniczona. Zainteresowani udziałem mogą skontaktować się z nami mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Cykl CIRCULAR ECONOMY. Zamykamy obieg! to inicjatywa Centrum UNEP/GRID-Warszawa, lidera Partnerstwa na rzecz realizacji środowiskowych Celów Zrównoważonego Rozwoju.
Celem cyklu jest integrowanie środowiska biznesowego oraz instytucji otoczenia biznesu wokół tematu gospodarki o obiegu zamkniętym. Warsztaty to okazja do dzielenia się wiedzą, doświadczeniami i praktykami oraz na wspólnym wypracowaniu wniosków i działań możliwych do realizacji w warunkach współdziałania wielu stron. W spotkaniach biorą udział w szczególności przedstawiciele biznesu, ale także reprezentanci instytucji naukowo-badawczych, organizacji pozarządowych i administracji publicznej.

Relacje i podsumowania poprzednich warsztatów