UNEP

 UNEP  W wydarzeniu wezmą udział m.in. reprezentanci regionalnych środków i organizacji współpracujących z UN Environment, w tym również z GRID-Warszawa. Czytaj więcej »
 UNEP  Dwa tygodnie intensywnych negocjacji skończyły się przyjęciem zestawu zasad wcielania w życie paryskiego porozumienia klimatycznego z roku 2015. Czytaj więcej »
 UNEP  Dokładnie trzy lata po tym, jak Porozumienie Paryskie zostało przyjęte przez wszystkie 195 państw (COP21, 12 grudnia 2015 r.), zgromadzeni w Pawilonie Europejskim ministrowie ds. środowiska z grupy krajów rozwiniętych i rozwijających się wydali oświadczenie wzywające do jak najwyższych ambicji w trwających negocjacjach w sprawie klimatu – „High Ambition Coalition”. Czytaj więcej »
 UNEP  Program Narodów Zjednoczonych ds. Środowiska zaprezentował na międzynarodowym szczycie klimatycznym w Katowicach nowe publikacje, poświęcone adaptacji do zmian klimatu oraz potrzebie zwiększenia ambicji w zakresie redukcji emisji gazów cieplarnianych. Czytaj więcej »
 UNEP  Znany brytyjski twórca przyrodniczych filmów dokumentalnych apeluje w imieniu Organizacji Narodów Zjednoczonych o to, byśmy zabrali głos w sprawie sposobów na walkę ze zmianami klimatu. Czytaj więcej »
 UNEP  Program Narodów Zjednoczonych do spraw Środowiska planuje szereg wydarzeń, które będą mieć miejsce między 5 a 13 grudnia – wśród nich prezentację raportów, dotyczących konieczności podejmowania ambitnych działań na rzecz ochrony klimatu. Czytaj więcej »
 UNEP  Dyrektor UN Environment Europe promował w Sopocie wizję międzysektorowej współpracy na rzecz redukcji emisji gazów cieplarnianych oraz budowy gospodarki o obiegu zamkniętym. Czytaj więcej »
 UNEP  Dyrektor Centrum UNEP/GRID-Warszawa, Maria Andrzejewska, współprowadziła 26 września sopocką debatę o roli biznesu w działaniach na rzecz ochrony klimatu. Czytaj więcej »
 UNEP  27 września zaprezentowana zostanie inicjatywa w zakresie poprawiania korzyści z bioróżnorodności, w realizacji której uczestniczy m.in. Centrum UNEP/GRID-Warszawa. Czytaj więcej »
 UNEP  W dniach 6 i 7 sierpnia 2018 r. odbyło się spotkanie przedstawicieli Programu Narodów Zjednoczonych ds. Środowiska (UN Environment) z dyrektorami ośrodków światowej sieci GRID (powołanych przez UN Environment do zbierania, przechowywania i udostępniania danych na temat zasobów Ziemi). Tematem spotkania była istotna rola danych na temat środowiska w zrównoważonym rozwoju i działaniach humanitarnych. Czytaj więcej »
Nawiąż współpracę v
UTRZYMAJ
KONTAKT
Zapisz się do naszego newslettera.
Wysłanie formularza oznacza
akceptację warunków newslettera.

Centrum UNEP/GRID-Warszawa | Zakład Narodowej Fundacji Ochrony Środowiska
ul. Sobieszyńska 8, 00-764 Warszawa | tel. +48 22 840 6664 | e-mail: grid@gridw.pl
NIP: 522-000-18-89 | REGON: 001361852-00037 | KRS: 0000057779

Polityka prywatności

© Centrum UNEP/GRID-Warszawa 2019