---    K O N F E R E N C J A    " E n e r g i a    Z m i a n "    P R Z E Ł O Ż O N A    ---

W mediach

 W mediach  Prezes Fundacji Veolia Polska, Izabela Rakuć-Kochaniak, w rozmowie z redaktor naczelną serwisu, Martą Wierzbowską-Kujdą, mówiła m.in. o realizowanym wraz Centrum UNEP/GRID-Warszawa projekcie edukacyjnym. Dzięki wykorzystaniu środowiska zielonej wersji popularnej gry Minecraft - EcoCraft - dzieci i młodzież szkolna mogą poszerzyć swą wiedzę na temat funkcjonowania miast oraz racztycznego zastosowania zasad zrównoważonego rozwoju. Czytaj więcej »
 W mediach  W piątek, 20 marca, dziennik „Rzeczpospolita” zaprezentował raport „Biznes odpowiedzialny w Polsce”. W kolejnej jego edycji znalazło się miejsce na omówienie redacyjnych debat oraz głosów eksperckich – w tym ze strony Centrum UNEP/GRID-Warszawa. Czytaj więcej »
 W mediach  Reprezentanci Centrum wypowiadali się w debatach dziennika "Rzeczpospolita" i tygodnika "Wprost". Pojawili się również na antenie programu śniadaniowego telewizji TVN. Czytaj więcej »
 W mediach  Cechy charakterystyczne innowacyjnego ECO-Miasta w kontekście konkursu i zbliżającej się konferencji, sposoby walki z zanieczyszczeniami powietrza, powiązania między polityką ochrony środowiska i polityką społeczną - to wszystko tematy, o które media pytały się w minionych tygodniach Centrum. Czytaj więcej »
 W mediach  Czytelnicy magazynu "Wiedza i Życie" oraz serwisu internetowego Teraz Środowisko mogą dowiedzieć się, dlaczego niektóre ekosystemy wymagają interwencji człowieka - a także tego, jaką rolę w chronieniu bioróżnorodności odegrać może tradycyjne pasterstwo. Czytaj więcej »
 W mediach  Specjalista ds. zrównoważonego rozwoju Centrum UNEP/GRID-Warszawa, Bartłomiej Kozek, odpowiadał na pytania, dotyczące dwóch różnych działań, mających stanowić odpowiedź na globalny kryzys klimatyczny. Czytaj więcej »
 W mediach  Podsumowanie międzynarodowego szczytu klimatycznego COP25 w Madrycie, odpowiedzialność firm za realizację celów paryskiego porozumienia klimatycznego oraz za odzysk opakowań - to tematy, w jakich w ostatnich tygodniach wypowiadali się reprezentanci Centrum UNEP/GRID-Warszawa. Czytaj więcej »
 W mediach  Artykuł specjalisty ds. zrównoważonego rozwoju Centrum UNEP/GRID-Warszawa ukazał się w dodanym do weekendowego wydania Gazety Wyborczej magazynie "Zielona rewolucja". Na zaproszenie jego wydawcy, Medical Media Solutions, Bartłomiej Kozek napisał o istniejących w ramach dyskusji o ochronie środowiska napięciach między stawianiem na indywidualne wybory a koniecznością podejmowania zmian systemowych. Czytaj więcej »
 W mediach  Specjalista Centrum UNEP/GRID-Warszawa, Bartłomiej Kozek, gościł na antenie telewizji wPolsce.pl oraz w Halo.Radiu. Pretekstem do rozmowy na temat kryzysu klimatycznego były bieżące wydarzenia, takie jak powódź w Wenecji czy międzynarodowy szczyt klimatyczny COP25 w Madrycie. Czytaj więcej »
 W mediach  W numerze 4/2019 kwartalnika Karkonosze, ukazał się artykuł zatytułowany Zielona Infrastruktura w Karkonoszach prezentujący wyniki prac realizowanych przez UNEP/GRID-Warszawa w projekcie MaGICLandscapes. Czytaj więcej »
Nawiąż współpracę v
UTRZYMAJ
KONTAKT
Zapisz się do naszego newslettera.
Wysłanie formularza oznacza
akceptację warunków newslettera.

Centrum UNEP/GRID-Warszawa | Zakład Narodowej Fundacji Ochrony Środowiska
ul. Sobieszyńska 8, 00-764 Warszawa | tel. +48 22 840 6664 | e-mail: grid@gridw.pl
NIP: 522-000-18-89 | REGON: 001361852-00037 | KRS: 0000057779

Polityka prywatności

© Centrum UNEP/GRID-Warszawa 2020