W mediach

 W mediach  Czytelnicy magazynu "Wiedza i Życie" oraz serwisu internetowego Teraz Środowisko mogą dowiedzieć się, dlaczego niektóre ekosystemy wymagają interwencji człowieka - a także tego, jaką rolę w chronieniu bioróżnorodności odegrać może tradycyjne pasterstwo. Czytaj więcej »
 W mediach  Specjalista ds. zrównoważonego rozwoju Centrum UNEP/GRID-Warszawa, Bartłomiej Kozek, odpowiadał na pytania, dotyczące dwóch różnych działań, mających stanowić odpowiedź na globalny kryzys klimatyczny. Czytaj więcej »
 W mediach  Podsumowanie międzynarodowego szczytu klimatycznego COP25 w Madrycie, odpowiedzialność firm za realizację celów paryskiego porozumienia klimatycznego oraz za odzysk opakowań - to tematy, w jakich w ostatnich tygodniach wypowiadali się reprezentanci Centrum UNEP/GRID-Warszawa. Czytaj więcej »
 W mediach  Artykuł specjalisty ds. zrównoważonego rozwoju Centrum UNEP/GRID-Warszawa ukazał się w dodanym do weekendowego wydania Gazety Wyborczej magazynie "Zielona rewolucja". Na zaproszenie jego wydawcy, Medical Media Solutions, Bartłomiej Kozek napisał o istniejących w ramach dyskusji o ochronie środowiska napięciach między stawianiem na indywidualne wybory a koniecznością podejmowania zmian systemowych. Czytaj więcej »
 W mediach  Specjalista Centrum UNEP/GRID-Warszawa, Bartłomiej Kozek, gościł na antenie telewizji wPolsce.pl oraz w Halo.Radiu. Pretekstem do rozmowy na temat kryzysu klimatycznego były bieżące wydarzenia, takie jak powódź w Wenecji czy międzynarodowy szczyt klimatyczny COP25 w Madrycie. Czytaj więcej »
 W mediach  W numerze 4/2019 kwartalnika Karkonosze, ukazał się artykuł zatytułowany Zielona Infrastruktura w Karkonoszach prezentujący wyniki prac realizowanych przez UNEP/GRID-Warszawa w projekcie MaGICLandscapes. Czytaj więcej »
 W mediach  Dyrektor Centrum UNEP/GRID-Warszawa, Maria Andrzejewska, gościła w audycji gospodarczej Aleksandry Dziadykiewicz na antenie pierwszego radia informacyjnego w Polsce. Tematem rozmowy była odpowiedzialność firm za stan globalnego klimatu w kontekście nowej inicjatywy Centrum - projektu "Climate Leadership. Powered by UN Environment". Czytaj więcej »
 W mediach  Kolejne wydanie publikacji "Walka o klimat" zostało załączone do wydania dziennika z piątku, 15 listopada 2019. Na jego łamach na temat Chin, miast oraz neutralności klimatycznej wypowiadali się m.in. eksperci UNEP oraz Centrum UNEP/GRID-Warszawa. Czytaj więcej »
 W mediach  Maria Andrzejewska, Bartłomiej Kozek oraz prof. Bolesław Rok gościli na łamach dziennika 7 listopada w związku z odbywającym się w tym dniu wydarzeniem "Innowacje dla środowiska". W dziale "Walka o klimat" zaprezentowali m.in. naukowe fakty o spowodowanych przez człowieka zmianach oraz roli biznesu w osiąganiu celu neutralności klimatycznej. Czytaj więcej »
 W mediach  Specjalista ds. zrównoważonego rozwoju, Bartłomiej Kozek, znalazł się w gronie osób, cytowanych w artykule Joanny Solskiej na temat GOZ. W materiale pojawiły się kwestie, związane m.in. ze sprzętem elektrycznym i elektronicznym, a także zanieczyszczeniem środowiska odpadami z tworzyw sztucznych. Czytaj więcej »
Nawiąż współpracę v
UTRZYMAJ
KONTAKT
Zapisz się do naszego newslettera.
Wysłanie formularza oznacza
akceptację warunków newslettera.

Centrum UNEP/GRID-Warszawa | Zakład Narodowej Fundacji Ochrony Środowiska
ul. Sobieszyńska 8, 00-764 Warszawa | tel. +48 22 840 6664 | e-mail: grid@gridw.pl
NIP: 522-000-18-89 | REGON: 001361852-00037 | KRS: 0000057779

Polityka prywatności

© Centrum UNEP/GRID-Warszawa 2020