W mediach

 W mediach  Specjalista Centrum UNEP/GRID-Warszawa ds. zrównoważonego rozwoju, Bartłomiej Kozek, komentował wyniki globalnych badań na temat odbioru kryzysu klimatycznego oraz pomysły na bardziej przyjazne dla środowiska opakowania. Czytaj więcej »
 W mediach  Bartłomiej Kozek, specjalista ds. zrównoważonego rozwoju Centrum UNEP/GRID-Warszawa, zaprezentował doświadczenia z transformacji energetycznych z innych rejonów świata. W artykule Julity Żylińskiej i Marcelego Sommera przedstawił również niezbędne elementy programu zmian, dzięki którym tego typu transformacje mają szansę na zasłużenie na miano sprawiedliwych społecznie i ekologicznie. Czytaj więcej »
 W mediach  Na antenie młodzieżowej rozgłośni Polskiego Radia poruszony został temat przyjaznych dla ludzi i środowiska miast. Okazją była premiera geoportalu, prezentującego działania zgłoszone do konkursu Eco-Miasto, a także przybliżającej temat publikacji. Czytaj więcej »
 W mediach  Specjalista Centrum ds. zrównoważonego rozwoju, Bartłomiej Kozek, wziął udział w debacie na temat odpowiedzialności biznesu za globalny klimat. Udzielił również wypowiedzi w artykule, analizującym przyszłość polskiej polityki energetyczno-klimatycznej po epidemii koronawirusa. Czytaj więcej »
 W mediach  W środę 15 kwietnia eksperci Centrum - Elżbieta Wołoszyńska-Wiśniewska i Krzysztof Zych – w trakcie bezpłatnego webinaru pt. “Jak poznawać przyrodę bez wychodzenia z domu?” mówili jego uczestnikom o ciekawych sposobach na kontakt z naturą w bezpiecznych, domowych warunkach. Czytaj więcej »
 W mediach  Serwis Teraz Środowisko z okazji swojego 5-lecia opublikował jubileuszowy raport, prezentujący eksperckie komentarze dotyczące stanu środowiska oraz zrównoważonego rozwoju w Polsce. Wśród przeszło 40 głosów w dyskusji znalazły się również dwa materiały, przygotowane przez członków zespołu Centrum UNEP/GRID-Warszawa. Czytaj więcej »
 W mediach  Prezes Fundacji Veolia Polska, Izabela Rakuć-Kochaniak, w rozmowie z redaktor naczelną serwisu, Martą Wierzbowską-Kujdą, mówiła m.in. o realizowanym wraz Centrum UNEP/GRID-Warszawa projekcie edukacyjnym. Dzięki wykorzystaniu środowiska zielonej wersji popularnej gry Minecraft - EcoCraft - dzieci i młodzież szkolna mogą poszerzyć swą wiedzę na temat funkcjonowania miast oraz racztycznego zastosowania zasad zrównoważonego rozwoju. Czytaj więcej »
 W mediach  W piątek, 20 marca, dziennik „Rzeczpospolita” zaprezentował raport „Biznes odpowiedzialny w Polsce”. W kolejnej jego edycji znalazło się miejsce na omówienie redacyjnych debat oraz głosów eksperckich – w tym ze strony Centrum UNEP/GRID-Warszawa. Czytaj więcej »
 W mediach  Reprezentanci Centrum wypowiadali się w debatach dziennika "Rzeczpospolita" i tygodnika "Wprost". Pojawili się również na antenie programu śniadaniowego telewizji TVN. Czytaj więcej »
 W mediach  Cechy charakterystyczne innowacyjnego ECO-Miasta w kontekście konkursu i zbliżającej się konferencji, sposoby walki z zanieczyszczeniami powietrza, powiązania między polityką ochrony środowiska i polityką społeczną - to wszystko tematy, o które media pytały się w minionych tygodniach Centrum. Czytaj więcej »
Nawiąż współpracę v
UTRZYMAJ
KONTAKT
Zapisz się do naszego newslettera.
Wysłanie formularza oznacza
akceptację warunków newslettera.

Centrum UNEP/GRID-Warszawa | Zakład Narodowej Fundacji Ochrony Środowiska
ul. Sobieszyńska 8, 00-764 Warszawa | tel. +48 22 840 6664 | e-mail: grid@gridw.pl
NIP: 522-000-18-89 | REGON: 001361852-00037 | KRS: 0000057779

Polityka prywatności

© Centrum UNEP/GRID-Warszawa 2020