Specjalista ds. aplikacji webowych (Junior Front-End Developer)

Z Centrum UNEP/GRID-Warszawa związana od 2013 roku. Przez pierwsze 6 lat realizowała wiele projektów z zakresu ochrony środowiska i edukacji. Jednym z jej zadań było współtworzenie internetowych serwisów tematycznych oraz zarządzanie ich treścią w CMS. Realizując te zadania rozpoczęła swoją przygodę z tematyką Front-endu.

Ukończyła wiele kursów internetowych oraz stacjonarnych, poznała: HTML, CSS, JavaScript, SASS RWD, jQUery, ES6, React, GIT. Aktualnie specjalizuje się w tworzeniu aplikacji i stron internetowych w technologiach takich jak: HTML, CSS, JavaScript, jQuery, PHP, React. Chce dalej doskonalić swoje umiejętności z zakresu tworzenia stron internetowych, przy wykorzystaniu JavaScript i React.

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, wydziału Geografii i Studiów Regionalnych (specjalizacja: geografia ekonomiczna), oraz Podyplomowych Studiów Zarządzania Projektami organizowanymi przez Katedrę Zarządzania Projektami Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Ukończyła również studium pedagogiczne nadające uprawnienia do nauczania przyrody i geografii w szkole podstawowej i średniej.