Zapraszamy do podjęcia bezpłatnych praktyk studenckich w Centrum UNEP/GRID-Warszawa. Istnieje możliwość włączenia się w realizację różnorodnych projektów: edukacyjnych, geoinformacyjnych czy bioróżnorodnościowych. Mile widziane są również osoby zainteresowane wsparciem działań wizerunkowych, promocyjnych oraz fundraisingowych.
Jeżeli studiujesz kierunki przyrodnicze (geografia, kartografia, geologia, planowanie przestrzenne) lub chcesz specjalizować się w takich obszarach jak PR (relacje zewnętrzne), CSR (społeczna odpowiedzialność biznesu) i fundraising (pozyskiwanie środków) - zgłoś się na praktyki do Centrum UNEP/GRID-Warszawa.

Podczas współpracy z nami poszerzysz zdobytą na studiach wiedzę i zyskasz możliwość jej praktycznego zastosowania. Analizy przestrzenne, szkolenia, kampanie społeczne i edukacyjne, współpraca z samorządami, biznesem i szkołami. Między innymi w takie działania chcemy Cię zaangażować.

Zdobywaj z nami doświadczenia przydatne na rynku pracy. Zainteresowane osoby prosimy o Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..