Dziękujemy za Twoje zainteresowanie bezpośrednim, finansowym wsparciem naszych działań. Jeśli stan środowiska nie jest Ci obojętny, pomóż nam w realizacji naszych projektów, wpłacając darowiznę. Naszym celem jest ochrona środowiska naturalnego i zmniejszanie negatywnego wpływu człowieka na ekosystemy. 

DLACZEGO WARTO NAM ZAUFAĆ?

Nie jesteśmy anonimowi. Nasza organizacja należy do wielkiej, światowej rodziny ONZ. Jesteśmy częścią Programu Narodów Zjedoczonych ds. Środowiska (UNEP). Działamy w Polsce od 25 lat. Mamy istotny cel. Czujemy się odpowiedzialni za poprawę stanu środowiska. Nasz cel służy także Tobie. Kreujemy rzeczywistość. Nasze działania powodują realne zmiany w otoczeniu.

 

NA CO PRZEZNACZYMY TWOJĄ DAROWIZNĘ?

Działamy projektami. Na ich realizację pozyskujemy środki ze źródeł zewnętrznych. Jednak to finansowanie pokrywa zwykle 80-85% kosztów projektu. Pozostałe 15-20% to finansowy wkład własny, który musimy zapewnić. Wpłacając darowiznę, pomagasz nam go zabezpieczyć, a tym samym zwiększasz naszą zdolność do skutecznego działania.

Chcesz wiedzieć, co dokładnie robimy? Zapraszamy do zapoznania się z portfolio naszych projektów.


JAK PRZEKAZAĆ DAROWIZNĘ?

Darowiznę można przekazać w formie przelewu na podany niżej numer rachunku bankowego, pamiętając o dopisku "tytułem darowizny".

Volkswagen Bank S.A. Numer konta: 82 2130 0004 2001 0205 9251 0001

MOŻESZ TAKŻE SKORZYSTAĆ Z SERWISÓW FUNDRAISINGOWYCH

Idea Fair Play

Zielony banner 468x60