Napisali o nas

 Napisali o nas  W kolejnej edycji raportu dzienników "Rzeczpospolita" i "Parkiet" - "Biznes odpowiedzialny w Polsce. Korzyści dla firm, gospodarki i społeczeństwa" - opublikowany został artykuł dyrektor Centrum UNEP/GRID-Warszawa, Marii Andrzejewskiej, oraz eksperta ds. zrównoważonego rozwoju Centrum, Bartłomieja Kozka. Czytaj więcej »
 Napisali o nas  Dziennik "Rzeczpospolita" zaprosił do dyskusji ekspertów z biznesu oraz organizacji pozarządowych do wspólnej dyskusji o tym, jak skutecznie promować zrównoważone wzorce produkcji i konsumcji. W rozmowie wzięła udział dyrektor Centrum UNEP/GRID-Warszawa, Maria Andrzejewska. Czytaj więcej »
 Napisali o nas  Przygotowana na szczyt klimatyczny COP24 w Katowicach publikacja porusza szeroki zakres tematów, związanych z wpływem człowieka na środowisko - od polityki odpadowej i surowcowej aż po smog i efektywność energetyczną. Czytaj więcej »
 Napisali o nas  Dyrektor Centrum UNEP/GRID-Warszawa gościła w regionalnej rozgłośni Polskiego Radia w rozmowie na temat odpowiedzialnej produkcji i konsumpcji tworzyw sztucznych. Czytaj więcej »
 Napisali o nas  Fundacja Veolia Polska pochwaliła się współpracą z Centrum w materiale, przygotowanym na potrzeby raportu FOB "17 wyzwań dla Polski - 17 odpowiedzi. Co firmy mogą zrobić dla realizacji Celów Zrównoważonego Rozwoju?". Czytaj więcej »
 Napisali o nas  Ekspert do spraw zrównoważonego rozwoju w Centrum UNEP/GRID-Warszawa mówił o znaczeniu międzynarodowego dialogu na ten temat w programie „Polska i Świat”. Czytaj więcej »
 Napisali o nas  Ekspert Centrum UNEP/GRID-Warszawa, Bartłomiej Kozek, wziął udział w dyskusji redakcyjnej o potencjale wdrażania modeli zrównoważonej produkcji i konsumpcji w Polsce. Czytaj więcej »
 Napisali o nas  13 października po raz pierwszy obchodzony będzie dzień, w którym szczególna uwaga poświęcona zostanie zużytemu sprzętowi elektrycznemu i elektronicznemu. Za obchody globalnego wydarzenia, organizowanego przez WEEE Forum, odpowiada w Polsce ElektroEko - Centrum UNEP/GRID-Warszawa jest jego partnerem. Czytaj więcej »
 Napisali o nas  Maria Andrzejewska opowiadała o korzyściach, jakie polskie miasta mogą osiągnąć w wyniku prowadzenia działań na rzecz poprawy stanu środowiska. Materiał podsumowuje dwudniową, międzynarodową konferencję "Innowacyjne Eco-Miasto 2018". Czytaj więcej »
 Napisali o nas  O Konkursie "Ciepło dla Pragi", relizowanym od września 2018 przez Centrum UNEP/GRID-Warszawa z Fundacją Veolia Polska w gazecie warszawskiej dzielnicy Praga-Północ "Mieszkaniec". Czytaj więcej »
Nawiąż współpracę v
UTRZYMAJ
KONTAKT
Zapisz się do naszego newslettera.
Wysłanie formularza oznacza
akceptację warunków newslettera.

Centrum UNEP/GRID-Warszawa | Zakład Narodowej Fundacji Ochrony Środowiska
ul. Sobieszyńska 8, 00-764 Warszawa | tel. +48 22 840 6664 | e-mail: grid@gridw.pl
NIP: 522-000-18-89 | REGON: 001361852-00037 | KRS: 0000057779

Polityka prywatności

© Centrum UNEP/GRID-Warszawa 2019