Napisali o nas

 Napisali o nas  Kolejne wydanie publikacji "Walka o klimat" zostało załączone do wydania dziennika z piątku, 15 listopada 2019. Na jego łamach na temat Chin, miast oraz neutralności klimatycznej wypowiadali się m.in. eksperci UNEP oraz Centrum UNEP/GRID-Warszawa. Czytaj więcej »
 Napisali o nas  Maria Andrzejewska, Bartłomiej Kozek oraz prof. Bolesław Rok gościli na łamach dziennika 7 listopada w związku z odbywającym się w tym dniu wydarzeniem "Innowacje dla środowiska". W dziale "Walka o klimat" zaprezentowali m.in. naukowe fakty o spowodowanych przez człowieka zmianach oraz roli biznesu w osiąganiu celu neutralności klimatycznej. Czytaj więcej »
 Napisali o nas  Specjalista ds. zrównoważonego rozwoju, Bartłomiej Kozek, znalazł się w gronie osób, cytowanych w artykule Joanny Solskiej na temat GOZ. W materiale pojawiły się kwestie, związane m.in. ze sprzętem elektrycznym i elektronicznym, a także zanieczyszczeniem środowiska odpadami z tworzyw sztucznych. Czytaj więcej »
 Napisali o nas  Specjalista ds. miast o zrównoważonym rozwoju Centrum UNEP/GRID-Warszawa, Krzysztof Zych, gościł na antenie regionalnej rozgłośni Polskiego Radia. W trakcie dyskusji radiowej dzielił się m.in. doświadczeniami z projektu "Ciepło dla miast" oraz odpowiadał na zagadnienia, które znalazły się w programie konferencji "Innowacje dla środowiska". Czytaj więcej »
 Napisali o nas  Globalne zgromadzenie decydentów ze świata polityki i biznesu wzbudziło zainteresowanie polskich mediów. Specjalista Centrum UNEP/GRID-Warszawa ds. zrównoważonego rozwoju, Bartłomiej Kozek, opowiadał o znaczeniu ambitnych działań na rzecz ochrony klimatu w prowadzonym przez Aleksandrę Dziadykiewicz Raporcie Gospodarzym TOK FM. Czytaj więcej »
 Napisali o nas  Dyrektor Centrum UNEP/GRID-Warszawa, Maria Andrzejewska, wzięła udział w dyskusji dziennika "Rzeczpospolita", poświęconej wyzwaniu stworzenia do roku 2050 neutralnej emisyjnie gospodarki Unii Europejskiej. Czytaj więcej »
 Napisali o nas  Specjalista ds. zrównoważonego rozwoju Centrum UNEP/GRID-Warszawa, Bartłomiej Kozek, dzielił się wiedzą o najciekawszych wątkach dyskusji wokół idei smart city, które obserwował w Wiedniu na międzynarodowej konferecji agendy ONZ do spraw innowacyjności i przemysłu - UNIDO. Czytaj więcej »
 Napisali o nas  Specjalista ds. zrównoważonego rozwoju, Bartłomiej Kozek, dzielił się wiedzą na temat powiązań między klimatem a jakością życia ze słuchaczami Radiowej Trójki oraz widzami Telewizji wPolsce.pl. W materiałach medialnych nie zabrakło również odniesień do bieżących wydarzeń, takich jak pożary w Amazonii czy wyciek ścieków w Warszawie. Czytaj więcej »
 Napisali o nas  Ekspert Centrum UNEP/GRID-Warszawa wziął udział - wraz z prezesem Fundacji Nasza Ziemia, Sławomirem Brzózkiem - w prowadzonej przez Macieja Wolnego dyskusji na temat skali problemu odpadowego w Polsce. Bartłomiej Kozek opowiadał w jej trakcie między innymi o idei budowy przyjaznej dla ludzi i środowiska gospodarki o obiegu zamkniętym. Czytaj więcej »
 Napisali o nas  Czerwcowe wydarzenia, mające na celu podniesienie świadomości społecznej w zakresie negatywnych skutków zanieczyszczeń powietrza, spotkały się ze sporym zainteresowaniem medialnym. Dzięki niemu możliwe stało się poinformowanie szerokiego grona odbiorców o wyzwaniach, związanych z funkcjonowaniem budynków, transportu czy systemu energetycznego. Czytaj więcej »
Nawiąż współpracę v
UTRZYMAJ
KONTAKT
Zapisz się do naszego newslettera.
Wysłanie formularza oznacza
akceptację warunków newslettera.

Centrum UNEP/GRID-Warszawa | Zakład Narodowej Fundacji Ochrony Środowiska
ul. Sobieszyńska 8, 00-764 Warszawa | tel. +48 22 840 6664 | e-mail: grid@gridw.pl
NIP: 522-000-18-89 | REGON: 001361852-00037 | KRS: 0000057779

Polityka prywatności

© Centrum UNEP/GRID-Warszawa 2019