Napisali o nas

 Napisali o nas  Dyrektor Centrum UNEP/GRID-Warszawa, Maria Andrzejewska, wzięła udział w dyskusji dziennika "Rzeczpospolita", poświęconej wyzwaniu stworzenia do roku 2050 neutralnej emisyjnie gospodarki Unii Europejskiej. Czytaj więcej »
 Napisali o nas  Specjalista ds. zrównoważonego rozwoju Centrum UNEP/GRID-Warszawa, Bartłomiej Kozek, dzielił się wiedzą o najciekawszych wątkach dyskusji wokół idei smart city, które obserwował w Wiedniu na międzynarodowej konferecji agendy ONZ do spraw innowacyjności i przemysłu - UNIDO. Czytaj więcej »
 Napisali o nas  Specjalista ds. zrównoważonego rozwoju, Bartłomiej Kozek, dzielił się wiedzą na temat powiązań między klimatem a jakością życia ze słuchaczami Radiowej Trójki oraz widzami Telewizji wPolsce.pl. W materiałach medialnych nie zabrakło również odniesień do bieżących wydarzeń, takich jak pożary w Amazonii czy wyciek ścieków w Warszawie. Czytaj więcej »
 Napisali o nas  Ekspert Centrum UNEP/GRID-Warszawa wziął udział - wraz z prezesem Fundacji Nasza Ziemia, Sławomirem Brzózkiem - w prowadzonej przez Macieja Wolnego dyskusji na temat skali problemu odpadowego w Polsce. Bartłomiej Kozek opowiadał w jej trakcie między innymi o idei budowy przyjaznej dla ludzi i środowiska gospodarki o obiegu zamkniętym. Czytaj więcej »
 Napisali o nas  Czerwcowe wydarzenia, mające na celu podniesienie świadomości społecznej w zakresie negatywnych skutków zanieczyszczeń powietrza, spotkały się ze sporym zainteresowaniem medialnym. Dzięki niemu możliwe stało się poinformowanie szerokiego grona odbiorców o wyzwaniach, związanych z funkcjonowaniem budynków, transportu czy systemu energetycznego. Czytaj więcej »
 Napisali o nas  Narzędzie zrealizowane zostało w ramach projektu "Green-Go! Inicjatywy lokalne na rzecz kształtowania zielonej infrastruktury na obszarach Natura 2000 w Karpatach". Jest ono kompatybilne z aplikacją "Mapuj zieloną infrastrukturę", służącą do inwentaryzacji oraz mapowania m.in. lasów, drzewów i krzewów czy mokradeł. Czytaj więcej »
 Napisali o nas  W kolejnej edycji raportu dzienników "Rzeczpospolita" i "Parkiet" - "Biznes odpowiedzialny w Polsce. Korzyści dla firm, gospodarki i społeczeństwa" - opublikowany został artykuł dyrektor Centrum UNEP/GRID-Warszawa, Marii Andrzejewskiej, oraz eksperta ds. zrównoważonego rozwoju Centrum, Bartłomieja Kozka. Czytaj więcej »
 Napisali o nas  Dziennik "Rzeczpospolita" zaprosił do dyskusji ekspertów z biznesu oraz organizacji pozarządowych do wspólnej dyskusji o tym, jak skutecznie promować zrównoważone wzorce produkcji i konsumcji. W rozmowie wzięła udział dyrektor Centrum UNEP/GRID-Warszawa, Maria Andrzejewska. Czytaj więcej »
 Napisali o nas  Przygotowana na szczyt klimatyczny COP24 w Katowicach publikacja porusza szeroki zakres tematów, związanych z wpływem człowieka na środowisko - od polityki odpadowej i surowcowej aż po smog i efektywność energetyczną. Czytaj więcej »
 Napisali o nas  Dyrektor Centrum UNEP/GRID-Warszawa gościła w regionalnej rozgłośni Polskiego Radia w rozmowie na temat odpowiedzialnej produkcji i konsumpcji tworzyw sztucznych. Czytaj więcej »
Nawiąż współpracę v
UTRZYMAJ
KONTAKT
Zapisz się do naszego newslettera.
Wysłanie formularza oznacza
akceptację warunków newslettera.

Centrum UNEP/GRID-Warszawa | Zakład Narodowej Fundacji Ochrony Środowiska
ul. Sobieszyńska 8, 00-764 Warszawa | tel. +48 22 840 6664 | e-mail: grid@gridw.pl
NIP: 522-000-18-89 | REGON: 001361852-00037 | KRS: 0000057779

Polityka prywatności

© Centrum UNEP/GRID-Warszawa 2019